Blog

Wojna a biznes w sieci – Gościnny artykuł dla Magazynu Online Marketing

16.06.2023
Michalina Staszewska Michalina Staszewska
Udostępnij

Wprowadzenie

“Strona jest niedostępna”

Komunikat, który przyprawia o ciarki. Twój biznes traci reputację, pieniądze, a Ty nerwy i czas. Powód wystąpienia błędu? Brak dostępnych zasobów serwerowych.

W takiej sytuacji znajduje się większość firmy w Ukrainie. Brak odpowiednio dostosowane rozwiązania do awarii globalnych. Analizując wszystkie wydarzenia, nasuwa się jedno pytanie. Czy da się zabezpieczyć przed tego typu sytuacjami? Tak. Odpowiedź jest krótka i pewnie, dla niektórych już monotonna. Chmura obliczeniowa.

Przechowywanie danych w chmurze to rozwiązanie ratujące nie jeden biznes. Zanim zaczniesz myśleć, że to trudne i pracochłonne, zajrzyj do poradnika, napisanego przez Eksperta Kamil Porembiński dla Magazyn Online Marketing

Całość artykułu przeczytasz tutaj: Wojna a biznes w sieci – jak wykorzystać Amazon Web Services i uniezależnić się od zawirowań? W treści artykułu zawarty jest również krótki poradnik pierwszych kroków w AWS (Amazon Web Services).

Żeby móc działać trzeba wiedzieć jak. Więc jeśli pojawią się pytania, wątpliwości, pisz. Opowiemy Ci więcej o możliwościach nowej technologii.

Bądź na bieżąco

Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi działaniami odwiedź naszego Linkedin i zaobserwuj nasz profil! Kliknij w okienko Linkedin poniżej.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami