Klienci, którzy nam zaufali

my trio rings logo
kuznia tresci
wygodnadieta
Miska karmy
MobileMS
RTCK
Bigdata labs
SafiStudio
Lead Group Holding
instalki.pl
AWS CHMURA OBLICZENIOWA PARTNER AWS - QLOS

Qlos – oficjalny partner AWS

Qlos jest oficjalnym partnerem AWS (Amazon Web Services). Oznacza to, że zapewniamy szeroki wachlarz usług realizowanych w chmurze obliczeniowej AWS. Projektujemy, budujemy, optymalizujemy, analizujemy i wdrażamy infrastruktury. Wszystko dzięki naszej wiedzy i certyfikacji, którą każdego dnia poszerzamy.

Qlos jako partner AWS odgrywa kluczową rolę w realizacji nowych projektów i innowacji dzięki chmurze obliczeniowej AWS. Ich zdolność do wykorzystywania zaawansowanych usług i zasobów dostępnych w chmurze umożliwia im tworzenie, rozwijanie i wdrażanie nowych rozwiązań z większą elastycznością i efektywnością. Dzięki statusowi AWS Select Partner posiadamy dostęp do wsparcia technicznego, co pozwala maksymalizować potencjał oferowanych usług przez platformę AWS.

Współpraca między Qlos, a Amazon Web Services jest dynamicznym przykładem, jak partnerstwo w ramach chmury obliczeniowej może napędzać rozwój i otwierać drzwi do nowych możliwości biznesowych. Planujemy kolejne działania w celu pozyskania nowych statusów AWS. Wszystko w celu odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych Klientów.

Jako partnerzy AWS pomożemy Ci w:

Backup danych AWS

Kontakcie z AWS

Nie przerażaj się językiem anielskim. Przeprowadzimy Cię przez tematy AWS tak, abyś wszystko zrozumiał, a bariera językowa nie będzie stanowiła żadnego problemu.

Pozyskaniu dodatkowych środków AWS

Pozyskaniu dodatkowych środków

Nie posiadasz wielkiego budżetu na działania w chmurze? Spokojnie. Zgłoś się do nas. Postaramy się uzyskać dla Ciebie dodatkowe środki.

Wsparcie i konsultacje AWS

Wsparciu i konsultacji

Jeśli potrzebujesz jedynie jednorazowego bądź cyklicznych (ad-hock) wsparcia czy konsultacji, odezwij się. Omówimy Twoje potrzeby i przystąpimy do działania.

Migracja do chmury AWS

Migracji środowiska

Twoja obecna infrastruktura jest niewydajna, a każda awaria serwera przyprawia Cię o ciarki? Zmień to! Przenieś swoje serwery do chmury AWS i ciesz się wysoką dostępnością oraz stabilnością.

Optymalizacja kosztów AWS

Optymalizacji kosztów

Przeanalizujemy Twoje środowisko w AWS i przygotujemy raport, który pozwoli na optymalizację kosztów. Odpowiednia analiza i optymalizacja potrafi zredukować koszty nawet o 70%!

Zarządzanie kontem AWS

Zarządzaniu kontem AWS

Konto, usługi i funkcjonalności w Amazon Web Services może wydawać się skomplikowane. Przejmiemy odpowiedzialność za zarządzaniem kontem AWS.

Wysoka dostępność AWS

Zbudowaniu środowiska o wysokiej dostępność (HA)

Zbudujemy środowisko o wysokiej dostępności (High Availability). Środowisko o takich parametrach jest kluczowym elementem w zapewnianiu nieprzerwanej pracy systemów i usług. Niezależnie od problemu, Twój sklep, strona czy backupowe infrastruktury będzie zawsze dostępny.

Backup danych AWS

Zaprojektowaniu polityki backup i Disaster Recovery

Przygotujemy dla Ciebie politykę kopii zapasowej i Disaster Recovery. Dzięki nim zapewnisz sobie alternatywne wyjście w razie niespodziewanej awarii. Poczucie bezpieczeństwa posiadając biznes online jest niezwykle ważne.

Budowanie skalowalnej infrastruktury

Zbudowaniu skalowalnej infrastruktury

Czytając powyższy nagłówek, miej świadomość że zaprojektujemy, zbudujemy, wdrożymy i przetestujemy infrastrukturę, która będzie dynamicznie dostosowywać się do zmieniających się obciążeń i zapotrzebowań, umożliwiając elastyczne zwiększanie lub zmniejszanie zasobów w chmurze AWS.

Partnerstwo AWS. Qlos oficjalny partner AWS.

Dlaczego wybraliśmy AWS?

Stojąc przed wyborem dostawcy usług chmurowych kierowaliśmy się przede wszystkim możliwościami, jakie oferuje usługodawca. Amazon web services wyróżniał się na rynku, nie tylko ilością usług, ale i podejściem do realizowanych projektów. Stawiając pierwsze kroki w środowisku cloud computing mieliśmy poczucie, że usługi, jak i support jest dopracowany. Każdy problem był szybko rozwiązywany, a liczba szkoleń nas tylko pozytywnie zaskoczyła. Tym samym, wiedzieliśmy, że zostając AWS Partner będziemy rozwijać się wraz z dostawcą cloud computing, a naszym Klientom zaoferujemy najlepszego usługodawcę.

Przygoda z Amazon Web Services zaczęła się kilkanaście lat temu. W chwili otwarcia biznesu hostingowego, byliśmy przekonani, że na tym nie poprzestaniemy. Dlatego, szukaliśmy rozwiązania inwazyjnego (jak na rok 2005). Chmura AWS okazała się odpowiedzieć na naszą ciekawość. Od tamtego momentu stworzyliśmy setki projektów w chmurze. Licząc od tych tupu consulting, a kończąc na zaawansowanych migracjach wielkich serwisów. Znamy się na rzeczy, dlatego jeśli masz pytania, śmiało. Formularz kontaktowy czeka, aż wpiszesz do niego

Nasze plany

Aktualnie posiadamy status AWS Sulution Selected. Jednak cały czas pracujemy nad tym, aby zdobywać nowe certyfikaty i statusy, które będą potwierdzały nasze możliwości. Nad wszystkim działamy z Partnerem TD Synnex, który w momentach kryzysu motywuje nas, jak nikt inny. Ponadto, sieć zwana oficjalnie AWS Partner Network cały czas się rozrasta, a to kolejny bodziec, aby wzmacniać nasze umiejętności i oferować Ci to co najlepsze w obrębie Amazon Web Services.

Na ten moment odnosimy swoje małe sukcesy na wielu polach związanych z Amazon Web Services. Jeden z nich widzisz poniżej. Zdobyliśmy pierwsze miejsce w programie Partner Prospecting League. Potwierdzeniem naszych działań są historię naszych Klientów, które sprawdzisz tutaj: przechodzę do case studies.

Partnerstwo AWS. Qlos oficjalny partner AWS.
Kontakt

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej o naszym partnerstwie AWS? Napisz do nas.

Dowiedz się więcej o zarządzaniu chmurą AWS

Zarządzanie kontem AWS

Samo posiadanie konta nie wystarczy, aby usługi działały jak należy. Z poziomu konta ustawiane są takie elementy jak budżet, uprawnienia użytkowników czy rezerwacja zasobów. W ramach usługi AWS Management zdejmujemy z Ciebie odpowiedzialność za prawidłowe działanie samego konta AWS. Zajmiemy się zarządzaniem Twojego konta, którego głównym zadaniem jest utrzymanie oraz optymalizacja usługi.

Konfiguracja usług chmurowych

Mnogość usług, które w założeniu można ze sobą łączyć jak klocki, powoduje, że ilość możliwości ich połączenia jest ogromna. Nawet gdy zdecydujesz się, poświęcić swój czas i skonfigurować ją we własnym zakresie, nie możesz mieć pewności, że wykorzystałeś pełnię dostępnych możliwości. Aby uzyskać pewność, że wszystko skonfigurowane jest tak jak powinno, warto skorzystać z naszych usług.

Zarządzanie hybrydą

Posiadamy niezbędne doświadczenie do zarządzania chmurą w połączeniu z klasycznym środowiskiem serwerowym. Jesteśmy w stanie rozwiązać dotychczasowe problemy, jak i wprowadzić rozwiązania usprawniające działania na obu infrastrukturach. Dodatkowo przejmiemy odpowiedzialność za monitoring i całodobową obsługę.

Co zyskasz korzystając z usługi AWS Management?

Certyfikowani specjaliści

Najlepsze rozwiązania to takie, które działają i są dopasowane do Twojego biznesu. Dlatego dbamy o to, aby nasi administratorzy przechodzili niezbędne szkolenia i pozostawali na czasie ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Możesz mieć pewność, że każde działanie jest sprecyzowane i ewentualny błąd związany ze środowiskiem serwerowym szybko rozwiązany.

Więcej czasu na inne działania

Pomyśl, ile czasu tracisz na problemy związane z infrastrukturą? Przelicz go teraz na możliwość pozyskania nowych klientów lub szansę rozwoju. Przekazując Qlos rolę Administratora serwerów, zaoszczędzisz czas, który możesz spożytkować zdecydowanie lepiej.

Mniejsze koszty IT

Administrator delegowany do infrastruktury serwerowej na pełen etat bądź freelancer to koszt rzędu kilku bądź kilkunastu tysięcy. W Qlos proponujemy pracę kilku specjalistów w ramach części tej kwoty, którzy przejmą określone obowiązki. Ponadto zespół Qlos jest do Twojej dyspozycji, bez względu na czas i dzień tygodnia.

AWS Management Qlos usługa zarządzanie chmurą
AWS Management

Zarządzanie chmurą AWS to nie jedyna usługa, jaką możemy dla Ciebie wykonać

Audyt infrastruktury i jej zabezpieczeń
Audyt infrastruktury IT chroni Cię przed pozornie nieistniejącymi problemami. Testowane są wszystkie komponenty sprzętowe oraz programowe Twojej infrastruktury, nie tylko pod kątem wytrzymałości, ale i bezpieczeństwa.

Migrację do chmury publicznej bądź prywatnej
Uważasz, że Twoje środowisko jest nieefektywne? Masz cały czas problemy z dostępnością strony, a może obawiasz się o sposób zabezpieczeń przechowywania danych? Chmura obliczeniowa to idealne rozwiązanie. Przeprowadzimy migrację na Twoich zasadach.

Projekt i budowa infrastruktury
Wspieramy procesy projektowania infrastruktury IT od podstaw do ich końcowych faz realizacji. Możesz być pewny, że nie zostawimy Cię w połowie wdrażania projektu.

Najczęściej zadawane pytania

Bezpieczeństwo, czas, mniejsze koszty i doświadczenie.
Nasze usługi są tak skonstruowane, aby każde działanie przynosiło Ci korzyść. Przejmują zarządzanie chmurą, zyskujesz czas na dodatkowe działania, zwiększasz poziom bezpieczeństwa, dzięki całodobowej obsłudze, jak i osiągasz mniejsze koszty w porównaniu do zatrudnienia dedykowanych specjalistów na pełen etat. Atutem jest nasze doświadczenie, które wzbogaca proponowane rozwiązania.

Oczywiście. Certyfikowani specjaliści stworzyli wiele gotowych rozwiązań infrastruktury w chmurze, które pomogą Ci usprawnić biznes. Więcej na temat samej migracji dowiesz się z dedykowanej zakładki.

Chmura Amazon Web Services to główne spektrum naszych działań. Jednak nie ograniczamy się i chętnie skonsultujemy zasoby przechowywane w Microsoft Azure czy Google Cloud.

Nie jest możliwe sprecyzowanie kosztu usługi bez podania wymagań i potrzeb. Skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy rozmowę na podstawie, której przedstawimy Ci dedykowaną ofertę.

Chmura obliczeniowa, a zwłaszcza AWS ma to do siebie, że liczba usług które proponuje jest ogromna. Przejmiemy od Ciebie obowiązki w ramach usług takich jak: EC2, S3, EBC, EKS, AWS Cost Explorer, AWS Budgets, AWS Cost and Usage Report i wiele innych.

Jesteśmy partnerem Amazon Web Services, a dodatkowo na swoim pokładzie posiadamy grono Specjalistów, którzy codziennie rozwiązują problemy związane z chmura obliczeniowa. Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia, które odpowiadają na potrzeby najnowszych technologii.

Kontakt

Zajmiemy się Twoim kontem AWS