O nas

Poznaj QLOS

QLOS w liczbach

0 lata

doświadczenia

0 +

klientów

0 +

projektów

0 +

specjalistów

Dowiedz się więcej
o QLOS

Początki naszej działalności są związane z dostarczaniem niezawodnych i przystępnych cenowo usług hostingowych. Od tamtej pory świat zmieniał się wielokrotnie. Zmieniliśmy się też my. Wykreowaliśmy markę – Qlos, dzięki dostosowaniu naszej wiedzy i kompetencji do aktualnych technologii, tak aby nasi Klienci zawsze otrzymywali produkty najwyższej jakości.

Naszym najważniejszym celem jest świadczenie najwyższej klasy usług z zakresu chmury obliczeniowej oraz zarządzania i administracji serwerami. Zapewniamy wysoko dostępne środowisko pracy, dzięki zaangażowaniu, kompetencją oraz wieloletniemu doświadczeniu.

 

Zespół Qlos

Poznaj naszych klientów

instalki.pl
MobileMS
Lead Group Holding
SafiStudio
RTCK
Logo Klienta Qlos.
Logo Klienta Qlos.
Logo Klienta Qlos.
Logo Klienta Qlos.
Logo Klienta Qlos.
Logo Klienta Qlos.
Logo Klienta Qlos.
wygodnadieta
my trio rings logo
Miska karmy
Opinie klientów

Poznaj opinie naszych klientów

Logo Safistudio Klient Qlos Logo Klienta Qlos MobileMS Logo Klienta Qlos My Trio Rings Logo Klienta Qlos Wygodnadieta.pl
1/4

Z Qlos współpracujemy już od dłuższego czasu i przez ten czas rozwiązaliśmy już wiele problemów, z którymi inni sobie nie radzili. Administracja serwerami odbywa się sprawnie i bezproblemowo.

Paweł Nowakowski SafiStudio

Jesteśmy z firmą związani od kilkunastu lat. Ups & downs projektowe to codzienności naszej współpracy i trzeba przyznać, że potrafimy sobie wprost powiedzieć co kogo boli i to naprawić. Nie ma zamiatania pod dywan. Jak ktoś lubi w otwarte karty to to jest ten stolik. Polecam.

Michał Stefański MobileMS

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa usług. Opieka nad serwerem została przejęta sprawnie. Późniejsze przygotowanie nowego środowiska dla naszych aplikacji również przebiegło bez zastrzeżeń – każdy ruch był szczegółowo omówiony i wyjaśniony. Wsparcie techniczne odpowiada szybko a w razie kłopotów problemy są konsultowane z administratorami wyższego szczebla. Bardzo cenię sobie możliwość bezpośredniego kontaktu telefonicznego z administratorami w przypadku większych problemów. 

My Trio Rings

Współpraca z firmą Qlos przebiega prawidłowo. Krótki czas reakcji na zgłoszenia i wysoki poziom wiedzy są silnymi stronami zespołu Qlos.

Paweł Piotrowski Wygodnadieta.pl
1/4
AWS Partner. Select Tier Srvices.

Jesteśmy Partnerem Amazon Web Services

Qlos jest oficjalnym partnerem Amazon Web Services. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, tak aby dostarczać usługi związane z chmurą AWS na najwyższym poziomie dla naszych klientów. Nasi certyfikowani specjaliści stworzyli wiele rozwiązań infrastruktury w AWS i są w stanie rozwiązać dla Ciebie każdy problem z nim związany.

Doświadczenie

Najlepsze rozwiązania to takie, które działają i są dopasowane do Twojego biznesu. Dlatego dbamy o to, aby nasi administratorzy przechodzili niezbędne szkolenia i pozostawali na czasie ze wszystkimi nowinkami technologicznymi. Nie zmarnujesz czasu na testowanie różnych technologii, a dodatkowo masz pewność, że działania zostaną rozpoczęte znacznie szybciej, niż w standardowej firmie utrzymaniowej.

Bezpieczeństwo

Awarie mają to do siebie, że występują w najmniej spodziewanych momentach. Przekazując nam zarządzanie serwerami masz pewność, że zawsze monitorujemy ich stan. W Qlos czuwamy nad Twoimi usługami 24/7. Nawet święta traktujemy jak dni robocze.

Indywidualność

Bez względu na to czy jesteś małą firmą, czy wielką korporacją mamy rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb. Zapytaj nas co możemy Ci zaproponować, a przygotujemy indywidualnie dobrą usługę.

Gotowość do działania

W Qlos jesteśmy gotowi pomóc Ci w każdej chwili. Dla naszych specjalistów nie ma rzeczy niewykonalnych, a każdy problem posiada rozwiązanie. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestiach związanych z IT, nie wahaj się z nami skontaktować.

Nasze certyfikaty

AWS Certified Solutions Architect - Professional
Technical accredited
solutions architect
Certyfikat Red Hat
AWS Business Essentials
O nas

Poznaj Qlos

Jesteśmy zespołem, który uczy się każdego dnia, nie tylko nowych trendów na rynku, ale i wzajemnej komunikacji. Kładziemy szczególny nacisk na budowanie trwałych relacji, aktywne pozyskiwanie nowej wiedzy oraz troskę o naszych Klientów. Chcemy, żeby Qlos było miejscem do rozwoju i wspierania swoich pasji. Chcesz do nas dołączyć? Wejdź na dedykowaną stronę i wyślij swoje CV!

Dołącz do naszego zespołu!
Zespół Qlos. Nagrody Qlos.
Kamil Porembiński
Zespół Qlos
Zespół Qlos
Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!