Kariera

Szukasz pracy?

Sprawdź oferty
scroluj na dół
Kamil Porembiński Marketing Technology

Technologie, w których pracujemy:

Saltstack
Cloudflare
Prometheus
GitLab
Elasticsearch
Proxmox
Docker
aws
ansible

Praca w Qlos to:

Technologiczne wyzwania

Będziesz mógł/mogła rozwijać swoje umiejętności techniczne, konfrontować się z nowymi rozwiązaniami i angażować się w innowacyjne projekty. Działamy w obszarze chmury obliczeniowej AWS i technologii takich, jak: Saltstack, Zabbix, Ansible, Docker, VMware i innych.

Elastyczne godziny pracy

W Qlos oferujemy elastyczne godziny pracy, które umożliwiają dostosowanie harmonogramu do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możesz efektywnie zarządzać swoim czasem i osiągać równowagę między życiem zawodowym, a prywatnym.

Wartościowe projekty

Będziesz mógł/mogła brać udział w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań, które poprawiają efektywność, bezpieczeństwo i skalowalność infrastruktury IT, przyczyniając się do sukcesu naszych klientów i osiągając satysfakcję z realizacji wartościowych projektów technologicznych.

Możliwość awansu

Wierzymy w rozwój naszych pracowników i zapewniamy klarowną ścieżkę kariery, w ramach której możesz zdobywać nowe umiejętności, pełnić większą odpowiedzialność i osiągać kolejne stopnie rozwoju zawodowego. Od Junior System Engineer po Senior DevOps.

Praca zdalna

Doceniamy elastyczność i zdolność do efektywnej pracy niezależnie od lokalizacji. Oferujemy narzędzia i wsparcie technologiczne, które umożliwiają pracę na odległość, co daje Ci swobodę i autonomię w organizacji swojego czasu i miejsca pracy.

Młody zespół

Ps. To nie żart, ani chwyt marketingowy! Nasz zespół składa się z energicznego i kreatywnego młodego zespołu. Tworzymy inspirujące środowisko pracy, w którym każdy ma swoje zdanie. Inspirujemy się i wspieramy w każdym projekcie, bez tworzenia sztucznej atmosfery.

REKRUTACJA CIĄGŁA

Junior System Engineer

Obowiązki

  • Utrzymanie i zarządzanie serwerami opartymi na systemie Linux,

  • Podstawowa analiza i rozwiązywanie problemów z systemami operacyjnymi,

  • Kontakt z klientem przy rozwiązywaniu zgłaszanych problemów,

  • Bieżące reakcje na monitoring środowisk systemowych,

  • Automatyzacja procesów administracyjnych,

  • Tworzenie i usprawnianie procedur dla wykonywanych zadań.

Wymagania

Jeżeli jesteś osobą znającą i lubiącą środowiska serwerowe oparte o systemy Linux, znasz podstawy powłoki bash, jesteś komunikatywny i nie boisz się kontaktować z klientem to chcemy Cię poznać.

Szukamy osoby, która:

  • lubi administrowanie serwerami i uważa, że to wyzwanie,

  • zna podstawy Linuxa,

  • automatyzuje zadania administracyjne skryptami,

  • rozumie zagadnienia związane z bezpieczeństwem systemów operacyjnych oraz aplikacji,

  • zna zasady działania popularnych aplikacji webowych bazujących na PHP/MySQL,

  • chce się uczyć i rozwijać,

  • zna angielski na tyle żeby móc korzystać swobodnie z zasobów sieci oraz dokumentacji technicznej,

  • potrafi rozwiązywać problemy przy pomocy Google,

  • nie boi się rozmawiać z klientami,

  • potrafi pracować w zespole,

  • jest dokładna i terminowa,

  • umie samodzielnie podejmować decyzje i dobrze organizuje sobie czas.

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w pełnym zakresie powierzonych zadań,

  • Praktykowanie oraz rozwijanie umiejętności komunikacji,

  • Szkolenia we wdrażanych przez nas technologiach,

  • Pracę z nowoczesnymi technologiami (wirtualizacja, chmura publiczna, klastrowanie, autoskalowanie)

  • Swobodę w podejmowaniu decyzji oraz wsparcie bardziej doświadczonych stażem,

  • Umowę o pracę na pełny etat, umowę zlecenie lub b2b. Forma dostosowana pod Twoje możliwości godzinowe pracy oraz deklarowaną formę współpracy,

  • Kartę Multisport,

  • Prace zdalną,

  • Awans do wyższych działów.

Wyślij nam swoje CV!

Widzisz się na tym stanowisku?

Wyślij swoje CV na adres: [email protected] Czekamy na Ciebie!

Ogłoszenie ma charakter ciągły. Nie ma daty zakończenia. Zgłoś się do nas w każdej chwili.

Klauzula RODO

Pamiętaj o klauzuli RODO, dzięki której będziemy mogli podjąć kontakt. Jej treść znajdziesz poniżej. Kliknij w ten tekst, aby go zobaczyć.

Rekrutacja junior system engineer

NOWA REKRUTACJA

IT Sales Specialist

Obowiązki

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Prowadzenie spotkań biznesowych i negocjacji handlowych,
  • Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z klientami,
  • Prospecting: prowadzenie cold mailingów i cold callingów,
  • Zarządzanie dokumentacją, przygotowywanie ofert i umów handlowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży – niezależnie od produktu/usługi. Potrzebujemy osoby, która będzie rozumiała potrzeby Klienta, a nawiązywanie relacji nie będzie żadną trudnością,
  • Doświadczenie w pracy z klientem, najlepiej przy pracy z klientami B2B,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz organizacyjne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozumienia procesów klienta,
  • Otwartość, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • MILE WIDZIANE: Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT (AWS – chmura obliczeniowa, administracja serwerami, audyt IT)

Oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat, umowę zlecenie lub B2B. Forma dostosowana pod Twoje możliwości godzinowe pracy oraz deklarowaną formę współpracy,
  • Prace zdalną.

Wyślij swoje CV na adres: [email protected] Czekamy na Ciebie!

Pamiętaj o klauzuli RODO, dzięki której będziemy mogli podjąć kontakt. Jej treść znajdziesz poniżej. Kliknij w ten tekst, aby go zobaczyć.

Rekrutacje otwarte

Znajdź miejsce dla siebie!

Rozwijamy się każdego dnia, dlatego też cały czas poszukujemy Specjalistów z różnych dziedzin. Niezależnie od doświadczenia wyślij nam swoje CV na adres: [email protected]
W tytule napisz stanowisko, na jakie aplikujesz. Napisz kilka zdań o sobie, czym się interesujesz
i dlaczego widzisz się na danym stanowisku. Będzie to dla nas cenniejsze, niż samo CV!

Sprawdzimy, które ze stanowisk będzie dla Ciebie idealne i czy obowiązki Ci odpowiadają. Do usłyszenia!

DevOps

Junior/Mid/Senior DevOps

Czy uwielbiasz tworzyć i utrzymywać solidną i skalowalną infrastrukturę? Dołącz do naszego zespołu, jako DevOps i weź udział w usprawnianiu procesów deweloperskich, automatyzacji wdrożeń oraz zapewnianiu bezproblemowej integracji systemów.

SysOps

Junior/Mid/Senior SysOps

Dołącz do Qlos, jeśli interesuje Cię optymalizacja wydajności systemu i utrzymanie jego płynnego funkcjonowania. Jako SysOps zajmiesz się administracją systemami, dbaniem o stabilność, monitorowanie oraz szybkie rozwiązywanie problemów.

System Engineer

Mid/Senior System Enigineer

Jeżeli jesteś doświadczonym System Enigineer to poszukujemy właśnie Ciebie! Przyłącz się do Qlos i projektuj, implementuj oraz utrzymuj kompleksowe rozwiązania systemowe. Twoje umiejętności będą kluczowe w zapewnieniu niezawodności, skalowalności oraz optymalizacji infrastruktury.

Contect Creator

Junior/Mid Content Creator

Masz niezwykły talent do tworzenia angażujących treści i chcesz rozwijać się w świecie marketingu? Idealnie. To miejsce jest dla Ciebie. Będziesz odpowiadać za tworzenie treści na nasze media społecznościowe, stronę www oraz dedykowanych broszur informacyjnych.

SEO-SEM

SEO/SEM Specialist

Dołącz do nas jako SEO/SEM Specjalist i wykorzystaj swoje umiejętności w optymalizacji witryn, zarządzaniu kampaniami reklamowymi oraz analizie danych. Twoim zadaniem będzie zwiększenie widoczności naszej marki w sieci. Podejmiesz się wyzwania?

Junior marketing specialist

Junior Marketing Specialist

Dopiero zaczynasz w marketingu? Dołącz do Qlos i wspieraj nasze działania marketingowe. Nauczymy Cię jak tworzyć treści, zarządzać kampaniami, tworzyć lejki marketingowe i wiele, wiele więcej! Przygotuj się na rozwój zawodowy w inspirującym środowisku IT.

Junior Key Account Manager

Jeżeli jesteś osobą pełną energii, umiejącą nawiązać i utrzymać relacje biznesowe, to mamy dla Ciebie wyjątkową szansę. Rozwijaj swoje umiejętności w obszarze zarządzania kluczowymi klientami. Będziesz odpowiedzialny za budowanie długoterminowych partnerstw, identyfikację nowych możliwości biznesowych i osiąganie wspólnych celów.

IT Account

IT Account Manager

Dołącz do nas jako IT Account Manager i bądź odpowiedzialny za zarządzanie kluczowymi klientami, koordynację działań projektowych oraz zapewnienie satysfakcji klientów poprzez profesjonalną obsługę IT. Przyjmij wyzwanie i rozwijaj swoją karierę w dziedzinie zarządzania IT.

HR Specialist

Działania HR to Twój konik? Świetnie się składa, potrzebujemy kogoś takiego jak Ty! Będziesz odpowiedzialny/a za rekrutację, szkolenia, tworzenie strategii personalnych oraz tworzenie pozytywnej atmosfery pracy. Bądź kluczowym członkiem naszego zespołu i przyczyniaj się do rozwoju naszej firmy.

Kamil Porembiński Marketing Technology Rozmowa

Klauzula informacyjna RODO

Pamiętaj, że jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy w Qlos, wyślij nam swoje CV
na adres e-mail:
[email protected]

Przed wysłaniem CV prosimy o dodanie klauzuli RODO o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Qlos Sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź na potrzeby obecnej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Kontakt podejmiemy z wybranymi kandydatami. Nie odpowiadamy na każdą wiadomość. Jednak, jeśli podejmiemy próbę kontaktu, damy Ci znać o każdym etapie rekrutacji
i jej wynikach.

O nas

Poznaj QLOS

Zespół Qlos to przede wszystkim ludzie, dla których branża IT to nie tylko praca, ale i pasja. Nieustannie stawiamy sobie nowe cele, aby móc się rozwijać i dopasowywać do wyzwań panujących na rynku. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższej jakości usług, osiągając maksymalny poziom zadowolenia klienta. Mamy do tego wszystkie potrzebne narzędzia oraz kwalifikację, potrzeba nam tylko Twojej odwagi i chęci do stworzenia efektywnego środowiska pracy.

Dowiedz się wiecej
Zespół Qlos
Damian Szewczyk Qlos
Zespół Qlos
Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!