Blog

Jak zabezpieczyć kwestie IT i wybrać do tego dobrą firmę? – Rozmowa u Artura Jabłońskiego

21.06.2023
Michalina Staszewska Michalina Staszewska
Udostępnij

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo IT to coraz bardziej popularny temat. Firmy coraz bardziej dbają o swoje dane i wiedzą, że pozostawienie tematu security bez żadnych działań wprowadza ogromne zagrożenie dla ich istnienia.

Pomimo, że procesów IT nie widać (często są to składowe innych procesów) to są one kluczowe dla funkcjonowania całej organizacji. Niespodziewane pojawienie się błędów na stronie internetowej, braku dostępów do kluczowych zasobów czy wyciek danych to jedne z sytuacji wpływających na poważne straty finansowe i reputacyjne.

Zminimalizuj to ryzyko. Zacznij od obejrzenia podcastu Artura Jabłońskiego pt.: „Jak zabezpieczyć kwestie IT i wybrać do tego dobrą firmę? „. Jego gościem był Kamil Porembiński, który opowiedział jak zwiększyć poziom zabezpieczeń i chronić swoją firmę przed cyberprzestępcami.

Co zyskasz odsłuchując Podcast?

Najlepszą formą recenzji jest opinia innych. Pod głównym materiale, jeden z słuchaczy dodał taki komentarz:

Komentarz pod wywiadem na Youtube

Nie wiem czy da się lepiej ocenić ten materiał. Tak, jak napisał to jeden ze słuchaczy, rozmowa jest merytoryczna. Brak w niej reklam. Kamil to Specjalista, który dba o jakość. Nie tylko w podcastach, webinarach czy wywiadach, ale również na co dzień w pracy.

Obejrzyj materiał

Video umieszczone jest na różnych platformach streamingowych. Kliknij w niżej zamieszczony film i zacznij odsłuchiwać materiał.

Jak zabezpieczyć się przed atakami w sieci?
Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami