Kontakt e-book konsultacja bezpłatna IT

Widziałeś e-booka o audycie IT?

Ale go nie pobrałeś?

Wydaje Ci się, że temat jest za bardzo skomplikowany i nie poradzisz sobie z audytem infrastruktury samodzielnie?

Napisz do nas. Zrobimy audyt za Ciebie. 

Bezpłatna konsultacja IT

Sprawa jest prosta. Wypełnij formularz i poczekaj na naszą odpowiedź. Umówimy się na spotkanie, na którym porozmawiamy o Twoich potrzebach i wyzwaniach IT. Wiemy, że czasami trudno zacząć, dlatego wykorzystaj przykładowe pytania:

  1. Jak podejść do wdrożenia administracji serwerami?
  2. Jak rozpocząć optymalizację kosztów IT?
  3. Czy mój sklep/aplikacja/strona jest odpowiednia do migracji do chmury?
  4. Jaka strategia wdrożenia polityki backup będzie dla mnie odpowiednia?

Dla kogo są konsultacje?

Działamy ze wszystkimi firmami, które potrzebują wsparcia IT. Od małych e-commerców, po duże Software House, jednostki z sektora publicznego, produkcyjnego i usługowego.

Konsultację będą dla Ciebie idealne, jeśli masz problem z serwerami czy infrastrukturą bądź szukasz sposobów zwiększenia zabezpieczeń.

Co się wydarzy po wysłaniu formularza?

Po wysłaniu formularza skontaktujemy się z Tobą w celu dopasowania formy konsultacji – spotkanie online czy korespondencja online oraz terminu. Szanujemy Twój czas i preferencje co do kontaktu, dlatego proponujemy dwie formy.

Samo spotkanie będzie prowadzone przez Specjalistę z danej dziedziny, dzięki czemu od razu odpowiemy Ci na zadane pytania. Jest ono niezobowiązujące i zupełnie darmowe. Sam zdecydujesz czy chcesz z nami współpracować.

E-book IT bezpłatny
Bezpłatna konsultacja IT

Umów się na spotkanie


    Administratorem danych jest Qlos sp. z o.o., ul. Wróblewskiego 18, 93-578 Łódź. Kliknij by uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych i Twoich uprawnieniach.