Blog

Administracja serwerami dla Software House

Natalia Wojnarska
Udostępnij

  Zapoznaj się z administracją serwerami w Software House

  Wiele przedsiębiorstw decyduje się na wsparcie infrastruktury it poprzez usługi zewnętrzne. Słuchając aktualnych potrzeb klientów w przedsiębiorstwach Software House, stworzyliśmy wyjątkową ofertę usług skrojonych specjalnie na Wasze potrzeby.

  Czy pracujesz w infrastrukturze klasycznej, czy korzystasz z usług opartych o rozwiązania cloud, możesz liczyć na technologiczne wsparcie, zapewniające bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dzięki wielu projektom w obrębie Software House, wiemy jak ważne jest odpowiednie zabezpieczenie danych przed cyberprzestępcamiwydajne serwery czy zoptymalizowane środowisko pod względem kosztów.

  Rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów

  Duże doświadczenie w administracji serwerami pozwala nam skrócić czas reakcji na zgłaszane problemy. Przekonaj się co zyskujesz podejmując współpracę z zespołem Qlos.

  Najczęściej występujące problemy:

  1. Deweloperzy zajmują się serwerami zamiast skupiać się na tym, co najważniejsze.

  Nasze rozwiązanie:

  Bierzemy na siebie obowiązki DevOpsa, dzięki czemu może się on skupić na rozwijaniu systemu dla Twojego klienta. Podzielimy się również swoją wiedzą i wskażemy najlepsze rozwiązania technologiczne dla Twojego biznesu. Dzięki monitorowaniu infrastruktury, potrafimy wyprzedzić incydenty i odpowiednio się do nich przygotować.

  2. Zobowiązania SLA i konieczność dbania o utrzymanie usług 24/7, prowadząca do zlecania zadań programistom po godzinach.

  Nasze rozwiązanie:

  Nie ma sprawy. Skomponujemy dla Ciebie pakiet, idealnie wpasowujący się w zobowiązania względem Twoich projektów. Zlecając nam administrację serwerami, możesz skupić się na głównym biznesie i nie angażować pracowników po godzinach ich pracy.

  3. Brak kompetencji.

  Nasze rozwiązanie:

  To częsty problem, który nie jest powodem do wstydu. W ramach usługi administracji serwerami, problemem zajmują się nasi specjaliści. Reakcja na kryzysowe sytuacje to ich praca, wieloletnie doświadczenie pozwala szybciej zdiagnozować podłoże problemu i lepiej zadbać o Twoją infrastrukturę it.

  4. Konieczność bycia na czasie w technologiach serwerowych i developerskich.

  Nasze rozwiązanie:

  Aktualna wiedza na temat technologii przydaje się nawet przy takich tematach jak tworzenie kopii zapasowych. W Qlos słuchamy potrzeb klienta, przez o nasi specjaliści regularnie poszerzają swoją wiedzę technologiczną. Dobierzemy odpowiednią infrastrukturę dla Twojego biznesu, wykryjemy wszelkie nieprawidłowości systemowe, jak i zoptymalizujemy działanie stron www.

  5. Coś się zepsuło.

  Nasze rozwiązanie:

  Jeden z najczęściej pojawiających się problemów, czyli coś się zepsuło. Często dzieje się tak, że na pierwszy rzut oka nie jesteśmy w stanie sprawdzić co spowodowało awarię systemu. Kiedy potrzebne jest szybkie przywrócenie serwerów do sprawności, najlepiej oddać to w ręce specjalistów.

  Współpraca z Qlos

  Zatrudniamy specjalistów posiadających doświadczenie w administracji serwerów dla Software House. Oferowana przez nas usługa to całodobowy monitoring Twojej infrastruktury w dni robocze, weekendy jak i święta. Jeśli interesuje Cię oferta, zapoznaj się z zakładką Software House lub bezpośrednio napisz do nas wiadomość korzystając z formularza kontaktowego.

  Korzystając z usług Qlos zyskujesz:

  • ciągłość działania,
  • bezpieczeństwo,
  • rozwój,
  • doświadczenie specjalistów,
  • oszczędność.
  Kontakt

  Masz pytania? Skontaktuj się z nami