Blog

Poznaj Qlos

23.05.2023
Michalina Staszewska Michalina Staszewska
Udostępnij

Poznaj nas!

Na polski rynek usług technologicznych wchodzi nowa marka – Qlos. Jest to marka, która powstała w odpowiedzi na rosnące wymagania klientów dotyczące przetwarzania w chmurze. Pomimo pierwszych kroków na rynku IT, Qlos ma swoje początki już dawno za sobą. Swoje narodziny zawdzięczamy firmie Kylos – wiodącemu dostawcy usług hostingowych. Wdrożono tam pierwsze projekty w chmurze.

Qlos zapewnia kompleksową migrację do chmury oraz stworzenie indywidualnej infrastruktury opartej o cloud computing. Nowa marka gwarantuje podstawowe usługi, które prowadzą do optymalizacji i automatyzacji procesów biznesowych w chmurze. Co więcej, oprócz kompleksowych usług w chmurze, Qlos oferuje swoim klientom zarządzanie i administrację serwerami na najwyższym poziomie.

Klient jest najważniejszy, dlatego zespół Qlos posiada wieloletnie doświadczenie i wysokiej jakości kompetencje. Eksperci doskonale rozumieją zmieniający się rynek, dzięki czemu spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów

Ponadto marka jest partnerem technologicznym największego dostawcy usług w chmurze, Amazon Web Services. W rezultacie nasi klienci mogą liczyć na pełen zakres usług i możliwość podjęcia decyzji, który dostawca jest dla nich odpowiedni.

Sprawdź naszą ofertę

Ambitnym celem zespołu Qlos jest zapewnienie niezawodnego, wysoce dostępnego i bezpiecznego środowiska pracy w chmurze, które umożliwi polskim przedsiębiorstwom przyspieszenie procesu transformacji cyfrowej.

Porozmawiajmy. Opisz nam swój plan lub problem. Znajdziemy właściwe rozwiązanie.

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami