Blog

Parnerstwo – Qlos x Yellows

27.11.2023
Michalina Staszewska Michalina Staszewska
Udostępnij

Qlos Sp. z o.o. i Yellows Sp. z o.o. nawiązują współpracę w celu zapewnienia kompleksowych rozwiązań IT!

Jak wiecie specjalizujemy się w administracji serwerami, projektowaniu infrastruktury, audytach infrastruktury oraz usługach z zakresu chmury obliczeniowej. Spółka Yellows to renomowany Software House oferujący szeroki zakres usług z obszaru tworzenia i rozwoju dedykowanych oprogramowań, a w szczególności aplikacji webowych, systemów SaaS, aplikacji mobilnych i systemów do zarządzania treścią.

Korzyści

Postanowiliśmy połączyć swoje kompetencje i rozpocząć kooperację. Chcemy dostarczać nowoczesne rozwiązania i kompleksowe wsparcie dla klientów z różnych branż.

Dzięki partnerstwie, od dzisiaj możemy Ci zaproponować dostęp do ekspertów z różnych dziedzin, co zapewni kompleksowe wsparcie na każdym etapie projektu. Rozpoczynając od badania potrzeb, projektowania UX i UI, programowaniu, wdrożeniu aplikacji i kończąc na jej utrzymaniu.

Razem jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym wyzwaniom technologicznym i przyczynić się do sukcesu swoich klientów w dzisiejszym dynamicznym rozwijającym się świecie.

Jesteście ciekawi tego Partnerstwa?

Poznaj naszego Partnera

Yellows to Warszawska spółka, która oferuje dedykowane rozwiązania w zakresie tworzenia oprogramowania IT, takie jak aplikacje oparte na PaaS, aplikacje internetowe i mobilne oraz systemy lokalne.

Przy tworzeniu rozwiązań na platformie PaaS wykorzystuje, takie narzędzia jak sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, rzeczywistość wirtualną i rozszerzoną, a także zdolności Edge Cloud Compute. W swoich projektach posiadają takich klientów, jak: DPD, Novartis, Sandoz, DISCOVERIA.pl czy Duisport.

Więcej informacji o naszym partnerze, jak i jego portfolio znajdziesz na jego stronie: https://yellows.pl/

Kontakt

Masz pytania? Skontaktuj się z nami